O  projekte:


Projekt 
socialnapolitika.eu je experiment, ktorý sa snaží zadarmo sprístupniť verejnosti odborné, ale ľudskou formou napísané prednášky o sociálnej politike. Je určený pre študentov vysokých škôl, novinárov, verejných zamestnancov, ale aj kohokoľvek iného so záujmom o témy zamestnanosti, chudoby, ale aj dôchodkového systému či rodinnej politiky.

Jeho autorom je Miroslav Beblavý, ktorý pôsobí ako docent verejnej politiky na Fakulte sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského a ako poslanec Národnej rady Slovenskej republiky. Ide o vzdelávaciu a apolitickú aktivitu, preto táto stránka neobsahuje žiadne ďalšie informácie o autorovi ani jeho politickej práci. (Ak vás to zaujíma, choďte na www.beblavy.sk).

Projekt je v beta, teda skúšobnej verzii a bude sa ďalej vyvíjať. Ak by ste chceli projektu pomôcť - napríklad trochou práce či nápadom, napíšte nám cez formulár v rubrike Kontakt. Projekt je realizovaný ako dobrovoľnícka aktivita – odkazujte na nás a inak nás použite podľa potreby, ale je potrebné odkázať, prípadne citovať zdroj.

Za spoluprácu a pomoc ďakujem:
Martin Reguli
Viktor Dúbrava
Karolína Koščová
Vincent Bujňák
Juraj Vinš
Pavol Galáš